Оздоровлення та відпочинок дітей Жданівської ОТГ влітку 2017 року

Дата: 27.07.2017 14:09

Картинки по запросу картинки оздоровлення дітей Одним із найважливіших стратегічних завдань держави та органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту дітей є реалізація їхнього права на оздоровлення та відпочинок.

Станом на 06.07.2017 р. на території  Жданівської  об’єднаної  територіальної громади   мешкає  526 дітей шкільного  віку .

Серед дітей з соціально незахищених категорій, які мали право на першочергове оздоровлення:
- діти-сироти та діти, які позбавлені батьківського піклування – 4;
- діти – інваліди – 13
- діти з багатодітних  сімей – 162
- діти, які перебувають на диспансерному обліку в лікарнях міста – 249

Основною формою організації відпочинку дітей в громаді є створення пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням, які працюють на базі двох середніх загальноосвітніх шкіл в селах Війтівці та Качанівка. Керівниками  пришкільних  таборів  відпочинку була  спланована  робота  відпочинкових  змін з урахуванням  проведення групових та масових заходів.

Цьогоріч   для забезпечення оздоровлення дітей з сільського бюджету  виділено коштів на суму   40   тис. грн. За ці кошти  змістовним відпочинком було охоплено 111 дітей шкільного віку, з яких 1 дитина сирота , 17 з багатодітних  родин та 15 обдарованих .

За залучені кошти (354 375грн) в оздоровчих закладах регіону та України  відпочивало   75 дітей із Жданівської ОТГ.

Сільська влада  постійно проводить роботу щодо ефективної реалізації державної політики з питань оздоровлення та відпочинку дітей.

Відділ освіти та соціально-гуманітарної роботи сільської ради