Звітували директори навчальних закладів Жданівської ОТГ

Дата: 12.06.2018 11:21

Фото без описуЗакінчився навчальний рік і тому час  зробити певні підсумки роботи шкільних колективів, оцінити діяльність директорів на посадах протягом 2017-2018 навчального року. Звітували: 6.06.2018 р. - директор КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. с.Качанівки» Загородня Клавдія Йосипівна, 5.06.2018 р. - директор КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. с.Жданівки» Лучицька Наталя Іванівна та  11.06.2018 р. - директор КЗ «ЗШ І-ІІ ст. с. Семки» Чекотун Олена Володимирівна. Учасником звітів директорів шкіл  була  сільський голова Станіслава Ядвіжина...

Від професіоналізму керівника багато в чому залежить успішний розвиток навчального закладу, його конкурентоспроможність і авторитет. Професіоналізм керівника є запорукою працездатності педагогічного колективу, добробуту учнів, спокою батьків, задоволеності соціальних замовників.
За рік роботи відбулося багато змін.  В школах  з’явилися нові комп’ютери, інтернет, працює шкільний сайт. Змінилися кабінети, фойє, шкільні коридори. Приведено у відповідність шкільну документацію, словом  -  зроблено чимало.
Результат звітування: таємним голосуванням роботу усіх директорів шкіл оцінено задовільно.