Жданівській ОТГ є що cказати

Дата: 25.07.2018 11:36

Фото без опису   Сьогодні Жданівську об’єднану територіальну громаду  відвідали представники  телеканалу «Доба» з м. Вінниці. Творча група програми «Вінниччина: є що cказати», а це журналіст Тетяна Довгань та оператор Богдан  Рабенчук відслідковуючи перебіг процесів децентралізації у Вінницькій області цікавились роботою Жданівської ОТГ після об’єднання. Про успіхи та невдачі громади на цьому непростому шляху журналісти спілкувалися із сільським головою Станіславою Ядвіжиною та відповідальними  працівниками сільської ради, керівниками комунальних підприємств та установ, оглянули ряд комунальних об"єктів.