Семінар - нарада з інспекторами праці Вінницької області

Дата: 12.10.2018 10:30

Фото без опису11 жовтня 2018 року Управлінням Держпраці у Вінницькій області був проведений семінар - нарада з інспекторами праці Вінницької області, в якому, за дорученням сільського голови Станіслави Ядвіжиної взяла участь відповідальна за цей напрямок роботи від сільської ради, головний спеціаліст по роботі з кадрами Жданівської сільської ради Катерина Горбачук. В ході наради працівниками обласного Управління Держпраці було наголошено, що пріорітетним завданням для інспекторів праці  та органів місцевого самоврядування наразі є легалізація трудових відносин та доходів громадян. Сьогодні створено всі необхідні законодавчі та методичні  основи, розроблені відповідні інструменти для здійснення спільної ефективної діяльності органів Держпраці, Пенсійного фонду та ДФС щодо виявлення не задекларованої праці, зокрема, про позитивні результати спільної роботи свідчить зростання кількості застрахованих осіб у порівнянні до початку року більш як на 168 тисяч осіб.