Обговорюємо пріоритети реформи децентралізації та вирішення актуальних питань діяльності ОТГ

Дата: 14.12.2018 15:32

Сьогодні, 14 грудня у Вінницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулося підсумкове засідання Клубу голів об’єднаних територіальних громад, у якому взяла участь голова Жданівської об"єднаної територіальної громади Станіслава Ядвіжина.В ході зустрічі представники громад, виконавчих органів влади та експерти обговорили стан впровадження секторальних реформ та поточні результати децентралізації на Вінниччині, пріоритети відбудови дорожньої інфраструктури, а також результати фінансової децентралізації з огляду на спроможність ОТГ. В роботі засідання взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. Підводячи підсумки роботи, директор Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Левченко розповів про основні напрямки роботи Центру в поточному році та завдання на наступний рік, а також вручив подяки керівникам громад, які активно співпрацюють із Центром в процесі реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Приємно зауважити, що таку подяку отримала і Жданівська сільська рада.