Засідання комісії з техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 04.01.2019 12:21

Сьогодні відбулося засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сільської ради на якому було розглянуто питання посилення на території громади заходів із профілактики грипу, інших ГРВІ та кору. У роботі комісії взяли участь та доповіли про ситуацію, що склалася начальник відділу освіти та соціально - гуманітарної роботи Андрій Бялківський та головний лікар КНП "Жданівський Центр первинної медико - санітарної допомоги"  Юрій Насиров. За результатами розгляду вказаних питань комісією прийнято рішення про посилення профілактичних заходів щодо захворювань на грип, ГРВІ, кір та продовження  моніторингу захворюваності на території Жданівської ОТГ.