Конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)

Дата: 13.03.2019 15:29

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)» та в рамках  Плану дій реалізації  Стратегії  розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області  на період до 2020 року  з 11 березня  2019 року оголошено  конкурс  бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)...

У конкурсі можуть приймати участь

• юридичні особи та фізичні особипідприємці, які зареєстровані  та здійснюють підприємницьку   діяльність у Вінницькій області не більше  двох років;
  • громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Вінницькій  області, які  мають  намір розпочати підприємницьку діяльність.

Переможці конкурсу отримають грант (безповоротну фінансову підтримку) за рахунок коштів обласного бюджету.

Розмір фінансової підтримки

• до 50,0 тис.грн. – реалізація бізнес-планів у різних сферах діяльності незалежно від  місцезнаходження;
  • до 80,0 тис.грн. – реалізація  бізнес-планів яких передбачається у різних сферах діяльності виключно у сільській місцевості;
  • до 100,0 тис.грн. – реалізація  бізнес-планів передбачає співфінансування у розмірі не менше 30% від суми гранту.

Конкурс проводиться в 3 етапи:

Перший етап –  проведення інформаційної кампанії та прийом онлайн-заявок з 11 березня по 22 квітня 2019 року;

Другий етап –  проведення  семінарів-консультацій  для учасників Конкурсу з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів та  подача бізнес-планів учасників для участі у конкурсі з 22 квітня по 17 травня 2019 року;

Третій етап – розгляд та оцінка бізнес-планів учасників Конкурсною комісією, визначення переможців Конкурсу з 20 по 31 травня 2019 року.

Виконавчий адміністратор конкурсу Громадська  організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна».

Контактна особа – Печалін Олександр Валентинович,

тел. (063) 778-16-16, e-mail: stina.org@gmail.com.

Детальна інформація  та  перелік необхідних документів для участі у конкурсі  розміщено  на сайті Виконавчого адміністратору конкурсу  за посиланням  (https://stina.org.ua/konkurs-biznes-planiv-dlya-pidpryyemtsiv-pochatkivtsiv-2018/).