Обговорення нового районного (повітового) поділу області триває

Дата: 05.11.2019 12:15

Сьогодні, 5 листопада, у  молодіжному центрі «Квадрат» м. Вінниця відбувся  круглий стіл в рамках проекту «Підготовка та громадське обговорення обґрунтованої пропозиції нового районного (повітового) поділу всіх областей в рамках реформи місцевого самоврядування України», що реалізується завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії. У заході взяли участь представники Центру розвитку місцевого самоврядування, голови районних рад та ОТГ Вінниччини, представники Асоціації органів місцевого самоврядування, депутати обласної Ради, експерти- керівники проекту.  Жданівську об"єднану територіальну громаду представляла сільський голова Станіслава Ядвіжина. Даний проект продовжує роботу з розробки районного (повітового) поділу областей, розпочатого 2018-2019 рр. у межах проекту ЦППР «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» за підтримки Європейського Союзу, який охопив п'ять областей України. Це дозволить продовжити дослідження за відпрацьованою методологією  та охопити інші 19 областей України, таким чином надати Уряду обґрунтовану пропозицію нового районного (повітового) поділу всіх областей України. Результати досліджень будуть використані Урядом для подальшої імплементації реформи місцевого самоврядування.