До уваги фермерських господарств

Дата: 16.04.2020 10:22

Фото без опису   Закриття продовольчих ринків ставить під удар дрібних фермерів. Українська плодоовочева асоціація (УПОА) відмічає критичну ситуацію із продажами ранньої продукції на Закарпатті та в південних регіонах України. Окрім проблем із доставкою продукції через карантин, обмежена робота багатьох ринків, де реалізувалося до 85% ранніх овочів і ягід. Щоб зарадити даній ситуації та підтримати дрібних фермерів та сімейні фермерські господарства  громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України розробили онлайн майданчик rynok.in.ua на якому фермери зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Сервіс є абсолютно безкоштовним!...

Проект “Відкритий ринок” - www.rynok.in.ua

Про проект - https://youtu.be/-zkD8_bl1s4