На першій сесії Війтівецької сільської ради

Дата: 25.11.2020 17:50

Фото без опису25 листопада відбулося перше пленарне засідання Війтівецької сільської ради восьмого скликання. ЇЇ роботу розпочав голова сільської територіальної виборчої комісії Ігор Юрійович Олійник, який  повідомив офіційні результати голосування та оголосив про початок повноважень новообраних депутатів сільської ради та Війтівецького сільського голови. Депутати склали присягу, текст якої озвучив найстарший за віком депутат Муравський Петро Григорович. Присягу на вірність територіальній громаді склала Війтівецький сільський голова Станіслава Зігмундівна Ядвіжина, яка продовжила ведення першої сесії відповідно до порядку денного. Таємним голосуванням депутати обрали секретарем сільської ради Наталію Віталіївну Нечипорук. В ході пленарного засідання розглянуто питання про  затвердження кандидатур на посади старост сіл громади. Так старостою сіл Качанівка, Семки, Торчин та Сулківка за поданням сільського голови було затверджено Ларису Василівну Стеценко. Старостою сіл Терешпіль, Українське, Держанівка та Софіївка затверджено Ярослава Олександровича Стадніка, а старостою сіл Мар»янівка, Лисогірка та Володимирівка стала Наталія Сергіївна Остапчук. Депутати прийняли також окремі кадрові рішення. Всі питання порядку денного було відповідно розглянуто та прийнято, що свідчить про дієздатність депутатського корпусу та вселяє надію на подальшу плідну роботу нової ради.