Деталі посилення карантинних обмежень: роз'яснення МОЗ України

Дата: 14.12.2020 09:32

У Міністерстві охорони здоров"я України роз"яснили, які обмеження діятимуть під час посиленого карантину з 8 до 24 січня 2021 року. На період з 00:00 8 січня до 00:00 25 січня буде запроваджено посилений карантин, який передбачає наступні обмеження роботи:..

• закладів громадського харчування (крім адресної доставки замовлень та замовлень на винос);
  • розважальних закладів;
  • закладів торгівлі непродовольчими товарами;
  • закладів культури і проведення культурних масових заходів;
  • спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів;
  • проведення масових заходів, крім організації гірськолижного дозвілля (без роботи закладів громадського харчування та продажу алкогольних напоїв);
  • непродовольчих ринків;
  • відвідування закладів освіти, крім дитсадків.

Водночас з 8 до 24 січня робота громадського транспорту не зупинятиметься.

"Буде дозволена організація "новорічних ялинок" без концертів, проведення офіційних спортивних заходів без глядачів, робота закладів торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв'язку, ветеринарними препаратами, кормами. Також працюватимуть АЗС, фінансові установи, оператори поштового зв'язку, а також заклади медичної практики, ветеринарної практики, заклади з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів. Перукарням та салонам краси буде дозволено працювати виключно за попереднім записом", - зазначили у міністерстві.

Зазначається, що Кабмін також продовжив карантин до 28 лютого 2021 року з обмеженнями, які відповідають "помаранчевому" рівню епідемічної небезпеки, та деякими змінами. Зокрема, з 1 січня буде продовжено роботу закладів громадського харчування до 23 години із забороною розрахункових операцій після 22:00, а в новорічну ніч вони зможуть працювати до 1:00.