День Святого Миколая – радісне свято для дітей

Дата: 18.12.2020 17:28

Фото без описуВ Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття. Напередодні  Дня Святого Миколая,  у Війтівецькій територіальній громаді, під яскравим і добрим знаком уваги до дітей, працівники  «Центр надання соціальних послуг» спільно із представниками молодіжної ради «Єдність» Війтівецької територіальної громади відвідали  сім’ї з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ї з дітьми-сиротами та позбавленими батьківського піклування, сім’ї з дітьми з інвалідністю та сім’ї внутрішньо переміщених осіб. Діткам були вручені солодкі подарунки до Дня Святого Миколая, а ще на заході панували гарний настрій та позитивні.