На Вінниччині за минулу добу коронавірус вперше виявлено у 192 осіб, зареєстровано 9 летальних випадків

Дата: 03.02.2021 10:28
Кількість переглядів: 251

Фото без описуЗа інформацією Вінницької облдержадміністрації, впродовж минулої доби всіма лабораторіями  області досліджено 1477 зразків на COVID-19, в т.ч. ОЛЦ – 940, Меділабс – 515, Центр СНІДу – 8, міський лікувально-діагностичний центр – 14. Коронавірус вперше виявлено у – 192 осіб:..

м. Вінниця – 96

Хмільницький – 15

Могилів-Подільський – 9

Шаргородський – 8 

Немирівський – 6

Тиврівський – 6

Гайсинський – 6

Козятинський – 5

Калинівський – 4

Чернівецький – 3

Літинський – 2

Жмеринський – 2

Іллінецький – 2

Тульчинський – 2

Крижопільський – 1

Липовецький – 1.

Одужали  23375 осіб, в тому числі, 1050 дітей та 1995 медпрацівників.  За останню добу одужали – 180 осіб. На даний час хворіє 3514 осіб, в т.ч. 151 дитина та 223 медпрацівників.

Загалом в лабораторіях області методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 268 214 зразків. В результаті досліджень у 27410 випадках виявлений коронавірус, в т. ч. у 1201 дитини. За останню добу захворіло 14 дітей.

Є в наявності тест-систем для ампліфікації на 191700 досліджень та наборів для екстракції РНК на 159300 досліджень.

Як повідомляє  Департамент охорони здоров’я та реабілітації ОДА, в 25 опорних лікарнях області, станом на ранок 3 лютого, на стаціонарі перебуває 525 пацієнтів з підтвердженим COVID-19 та 433 пацієнти з підозрою на коронавірус. 540 пацієнтів у важкому стані: на апараті ШВЛ - 0, СРАР – 50 осіб, кисень – 490.

Зареєстровано 521 летальний випадок, за минулу добу зареєстровано 9 летальних випадків. 


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь