Чистота має бути не тільки у службових кабінетах

Дата: 22.04.2021 11:01

Фото без описуЯк і було попередньо анонсовано, 21 квітня у селі Сулківка Війтівецької територіальної громади відбулася весняна акція із прибирання громадських територій. До акції зініційованої сільським головою Станіславою Ядвіжиною та старостою села Ларисою Стеценко долучилися працівники сільської ради та декілька активних та свідомих представників громади села. Нажаль мешканці села не досить активно сприйняли заклик до наведення порядку у своєму ж домі. Разом з тим учасниками  було виконано значний обсяг робіт, зокрема прибрано територію, зачищено та пофарбовано паркан біля пам"ятника воїнам - односельчанам, які загинули у роки Другої Світової війни, розчищено та вирізано зарості, якими за останні роки заріс центр села, зібрано та вивезено біля трьох кубометрів сміття. До виконання робіт було залучено транспорт та працівників КП "Війтівецький господар". Тож, дружній колектив сільської ради вкотре довів, що чисота має бути не тільки у службових кабінетах, а й на громадських територіях наших сіл, де мешканці подекуди забувають відомий вислів, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять.