У Семках проведено благоустрій

Дата: 23.04.2021 12:07

22 квітня в селі Семки проведено роботи із благоустрою громадських територій.  У черговий раз колективом працівників Війтівецької сільської ради  на чолі із сільським головою Станіславою Ядвіжиною разом із  небайдужими мешканцями села проведено значний обсяг робіт із благоустрою його центральної частини, зокрема зачищено дорогу, визбирано та вивезено сміття, вирізано порослі чагарники. Справжньою окрасою села стала  криниця, яку було придбано коштом партнерів сільської ради ТОВ «Хмільницьке» наприкінці минулого року, а встановлено та облаштовано працівниками КП «Війтівецький господар» та сільської ради. Тож іще один гарний об’єкт з’явився на території громади для задоволення потреб її мешканців.