Привітання з Днем медичного працівника

Дата: 18.06.2022 22:48

Шановні працівники медичної галузі Війтівецької територіальної громади !Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем медичного працівника. У світі немає нічого дорожчого, ніж життя, а міцне здоров’я – це запорука життя щасливого. І саме ви, медики, прикладаєте чимало зусиль аби прийти на допомогу кожному пацієнту, вдихнути в нього віру в скоріше одужання та зберегти життя. Дякуємо вам за вашу невтомну працю, професіоналізм та відданість найгуманнішій з професій! Щиро зичимо усім вам безмежного щастя, міцного здоров’я, добра і благополуччя, миру та злагоди в родинах, наснаги та удачі в усіх ваших справах. З повагою, Війтівецький сільський голова  Станіслава Ядвіжина.