У Війтівецькій громаді чергова втрата

Дата: 16.08.2022 11:01

Шановні мешканці Війтівецької територіальної громади! Нашу громаду  в черговий раз сколихнула трагічна звістка. У боях з російським агресором  загинув наш земляк Паламарчук В’ячеслав Васильович, мешканець села Качанівка. Вірний військовій присязі, виявивши стійкість та мужність воїн Паламарчук В’ячеслав Васильович  загинув 13 серпня 2022 року у боях за   місто Бахмут Донецької області.  Війтівецька сільська  рада, уся територіальна громада  висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя - Захисника України. Разом  з Вами схиляємо голови у глибокій скорботі.  Нажаль, ненависний ворог забирає життя кращих синів України.  Через об’єктивні причини про день, час та місце поховання Паламарчука  В’ячеслава Васильовича громаду буде повідомлено додатково. Вічна шана і пам’ять воїнам, патріотам, захисникам рідної землі. Герої не вмирають ! Слава Україні! Слава її захисникам!