Стратегії розвитку Жданівської об»єднаної територіальної громади бути

Дата: 30.06.2017 12:45

30 червня 2017 року відбулося чергове пленарне засідання Жданівської сільської ради. На розгляд депутатського корпусу було винесено досить об»ємний перелік питань порядку денного, які стосувалися різних сфер життєдіяльності територіальної громади. Зокрема, це питання місцевих податків та зборів, розвитку освіти, функціонування структурних підрозділів органу місцевого самоврядування.

Чільне місце в порядку денному сесії було відведено питанню розробки Стратегії розвитку Жданівської об»єднаної територіальної громади на 2018 – 2024 роки. Депутати одностайно схвалили питання розробки Стратегії розвитку об»єднаної  громади та доручили сільському голові С. Ядвіжиній створити відповідну робочу групу для її напрацювання.