ВІДСТЕЖЕННЯ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

05.05.2018 р. - Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта проекту рішення Жданівської сільської ради «Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Жданівської об’єднаної територіальної громади»

25.12.2018 р. - Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта проекту рішення Жданівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Жданівської об’єднаної територіальної громади»

15.07.2019 р. - Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення Жданівської сільської ради від 07.06.2018 року №375 «Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Жданівської об’єднаної територіальної громади»

25.10.2019 р. - Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта -  рішення Жданівської сільської ради від 07.06.2018 року «Про встановлення  місцевих податків і зборів на території  Жданівської об’єднаної територіальної громади»

25.10.2019 р. - Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта проекту рішення Жданівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на  території Жданівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

25.05.2020 р. - Звіт про базове відстеження  результативності регуляторного акта проекту рішення Жданівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Жданівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік»

27.07.2020 р. - Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта проекту рішення виконкому Жданівської сільської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Жданівської ОТГ»

10.10.2020 р. - Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта проекту рішення виконкому Війтівецької сільської ради «Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Війтівецької ОТГ»

01.11.2020 р. - Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта -  рішення Жданівської сільської ради від 24.06.2019 року №589  «Про встановлення  місцевих податків і зборів на території  Жданівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

25.11.2021 р. -Звіт про повторне відстеження  результативності регуляторного акта  рішення Жданівської сільської ради від 29.05.2020 року №87 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Жданівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік»

04.01.2022 р. - Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Війтівецької сільської ради від 26.06.2020 року №36 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Жданівської ОТГ»

04.01.2022 р. - Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення  виконкому Війтівецької сільської  ради від 22.10.2020 року №81 «Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Війтівецької ОТГ»