Керуючий справами виконкому

Прізвище, ім'я по-батькові: Павлюк Ігор Миколайович

Число, місяць, рік і місце народження: 30.11.1971 року  м.Хмільник Вінницької області

Відомості про громадянство: Громадянин України

Відомості про освіту: 1978 р. по 1988 р. навчався у Хмільницькій середній школі №4,

1988 р. по 1993 р. навчався у Вінницькому державному педагогічному інституті ім. М.Островського на історичному факультеті, де отримав кваліфікацію учителя історії і правознавства.

В період з 1997 по 2002 навчався заочно у Національній юридичній академії України ім. Ярослава Мудрого у м .Харків де здобув кваліфікацію юриста.

Відомості про трудову діяльність: з вересня 1993 р. по травень 1994 р. працював учителем історії середньої школи с.Великий Митник Хмільницького району.

В період 1994 р. по 2010 р. працював в Хмільницькій міській раді Вінницької області на різних посадах.

В період з 2011 по 2015 роки працював у Хмільницькій райдержадміністрації на посаді начальника відділу правового та кадрового забезпечення апарату РДА.

В період 2015 р. по 2017 р. працював керуючим справами виконкому Хмільницької міської ради .

Присвоєно 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування четвертої категорії посад.

Відомості про посаду, місце роботи:  керуючий справами виконкому Війтівецької сільської ради

Відомість про партійність: позапартійний

Відомості про склад сім'ї :Одружений, разом із дружиною виховують двох дітей.

Відомості про місце проживання:    22000, м. Хмільник, Вінницької області, вул. Суворова, 10

Відомості про контактний телефон: 0679525835

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата: Представницький мандат відсутній.

Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину,  злочину про виборчих прав громадян чи корупційного злочину: Судимість відсутня.