Увага! Конкурс

Війтівецька  сільська рада оголошує  з  11 травня по 09 червня 2022 року  конкурс  на  заміщення  вакантної посади  головного спеціаліста, з ведення бухгалтерського обліку відділу комунальної власності,  житлово – комунального господарства та архітектури сільської ради  До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які відповідають вимогам:..

15:30:25 09.05.2022

Війтівецька сільська рада Хмільницького району Вінницької області проводить громадське обговорення проєкту рішення сільської ради «Про включення об’єкта оренди комунальної власності Війтівецької сільської територіальної громади до переліку ІІ типу», а саме про передачу приміщення школи в с. Семки Війтівецької територіальної громади для потреб Хмільницького батальйону територіальної оборони...

18:07:14 20.12.2021

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Дібрівського старостинського округу

Війтівецька сільська рада Хмільницького району Вінницької області проводить громадське обговорення кандидатури старости Дібрівського старостинського округу.

16:06:26 22.11.2021