18 Березня, 2019 р., 16:20
       29.03.2019 року о 12.00 у будинку культури  по вул.Миру,16 в с.Качанівка відбудеться громадське обговорення питання  капітального ремонту системи опалення будинку культури і котельні із встановленням твердопаливних котлів. Запрошуємо всіх жителів громади долучитись до обговорення. Жданівська сільська рада
12 Березня, 2019 р., 16:18
Відділ освіти та соціально – гуманітарної роботи Жданівської сільської ради інформує,що 14.03.2019 року о 15,30 в залі засідань сільської ради відбудеться публічне представлення інформації за бюджетними програмами :..
07 Березня, 2019 р., 14:11
         Жданівська сільська рада повідомляє , що 14 березня 2019 року в залі засідань сільської ради о 15:30 год. відбудеться публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм. Ознайомитися з відповідною інформацією про виконання бюджетних програм можна на сайті Жданівської ОТГ у розділі «Офіційні документи», підрозділі «Звіти про використання бюджетних коштів головними розпорядниками».
25 Січня, 2019 р., 12:06
Відділ освіти та соціально-гуманітарної роботи Жданівської сільської ради   оголошує про намір передати в оренду майно комунальної  власності : частини вбудованого приміщення в будівлі спортзалу  площею 41,8 кв. м., розташованого за адресою: с. Війтівці, вул. Жданівка, 41.
27 Грудня, 2018 р., 13:07
Жданівська сільська  рада  повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна:..
28 Листопада, 2018 р., 15:36
  У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Жданівська сільська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Розроблення Генерального плану та плану зонування території с.Війтівці (Жданівка)»...
25 Вересня, 2018 р., 10:19
     28 вересня 2018 року о 11 год.  відбудеться громадське обговорення проекту Стратегії розвитку Жданівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2024 роки. На захід запрошуються депутати сільської ради, члени виконкому сільської ради, суб’єкти господарювання, громадські активісти та всі небайдужі жителі громади. Захід відбудеться в залі засідань сільської ради за адресою вул. Зої Космодем’янської,8 с.Війтівці. Робочої групи із розробки Стратегії розвитку.
15 Серпня, 2018 р., 16:11
              17 серпня 2018 року об 11.00 год в приміщенні школи села Жданівка відбудеться засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Жданівської об’єднаної територіальної громади з порядком денним «Відбір та корегування технічних завдань на проекти розвитку для плану реалізації Стратегії». На засідання запрошуються всі члени Робочої групи. Засідання є відкритим, в ньому можуть взяти участь також всі зацікавлені мешканці громади. Голова Робочої групи  С.Ядвіжина
02 Серпня, 2018 р., 11:43
    Жданівська сільська рада  оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності  -  нежитлове приміщення площею 23,1кв.м в будівлі  амбулаторії  с. Війтівці (Жданівка)  по вул. Заводська, 2. Мета використання: ветеринарна аптека.Використання об’єкта оренди за його цільовим призначенням. Термін оренди – 3 роки Стартовий розмір орендної плати складає 122,25 грн. Пропозиції та зобов’язання щодо виконання умов передачі в оренду майна, інші матеріали заявників надаються у конвертах з написом “Пропозиції щодо оренди  в нежитлового приміщення площею 23,1 кв.м в будівлі  амбулаторії  с. Війтівці (Жданівка) по вул. Заводська, 2. Заяви приймаються до 17 год.30 хв. 20.08.2018 року. Телефон для довідок: 3-95-31;