A A A K K K
для людей із порушенням зору
Війтівецька сільська територіальна громада
Вінницька область, Хмільницький район

Повідомлення

Повідомлення

про оприлюднення проєкту рішення сільської ради «Про внесення змін до рішення 12 сесії Війтівецької сільської ради 8 скликання від 30.06.2021  року № 281 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Війтівецької сільської  територіальної громади»

 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення сільської ради «Про внесення змін до рішення 12 сесії Війтівецької сільської ради 8 скликання від 30.06.2021  року № 281 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Війтівецької сільської  територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу. Розробником зазначеного проєкту регуляторного акту є Війтівецька сільська рада. Метою прийняття цього регуляторного акту є встановлення доцільних та обґрунтованих розмірів ставок земельного податку та ставок орендної плати за землю з урахуванням рівня платоспроможності громадян і суб’єктів господарювання, відповідно до потреб територіальної громади, забезпечення своєчасного та повного їх надходження до бюджету громади. Проєкт рішення сільської ради «Про внесення змін до рішення 12 сесії Війтівецької сільської ради 8 скликання від 30.06.2021  року № 281 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Війтівецької сільської  територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено 20 березня 2023 року шляхом розміщення на офіційному сайті Війтівецької сільської територіальної громади viitivtsi-gromada.gov.ua у розділі /Регуляторна політика/. Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Війтівецької сільської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення. Пропозиції та зауваження до проєкту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматись сільською радою за адресою: 22050, вул. Зої Космодем’янської, 8, с. Війтівці, Хмільницького району, Вінницької області та/або на електронну адресу: – viitivetska_s.r@ukr.net.

 

 

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

 

            Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб на сайті Жданівської сільської ради  zhdanivka.gromada.org.ua 16.05.2017 року буде оприлюднено  проект рішення  Жданівської сільської  ради «Про затвердження місцевих податків і зборів на території Жданівської сільської ради».

            З текстом проекту рішення та аналізом його  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитись на сайті за вищевказаною адресою, а також у приміщенні сільської ради.

            Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Жданівською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: вул..Зої Космодем»янської,8 с.Жданівка, Хмільницького району та електронною адресою zdanovka_s.r@ukr.net.  

 

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Жданівської  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

            Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Жданівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та аналіз його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є Жданівська сільська рада.

Метою прийняття цього регуляторного акту є регламентування відносин щодо сплати місцевих податків і зборів, встановлення доцільних та обґрунтованих розмірів ставок місцевих податків і зборів, з урахуванням рівня платоспроможності громадян і суб’єктів господарювання, відповідно до потреб об’єднаної територіальної громади, забезпечення своєчасного та повного їх надходження до бюджету громади.

Проект рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Жданівської об’єднаної територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено 20 березня 2019 року шляхом розміщення на офіційному сайті Жданівської об’єднаної територіальної громади  zhdanivska.gromada.org.ua у розділі Регуляторна політикаСтрок прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Жданівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та аналізу його  регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення (до 20 квітня 2019 року).

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматись сільською радою за адресою: 22050, вул.Зої Космодем’янської, 8, с.Війтівці, Хмільницького району, Вінницької області та/або на електронну адресу: zdanovka_s.r@ukr.net

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь