Голосування за проєкти громадського бюджету участі

Шановні мешканці громади !

З 03.10.2022 по 17.10.2022 року розпочинається голосування за підтримку проектів, реалізація яких передбачена у 2023 році у рамках громадського бюджету у Війтівецькій сільській раді Хмільницького району Вінницької  областію.

Віддати свій голос ви можете особисто у пунктах для голосування за адресами:

1.  с.Війтівці, вул.Зої Космодем'янської,8  Війтівецька сільська рада кабінет заступника сільського голови.  З понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 год.

2. с.Качанівка, вул. Миру, 14 Центр надання адміністративних послуг. З понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00 год.

3. с. Дібрівка, вул. Шкільна,7. Відповідальна особа: староста Дібрівського старостинського округу Сидоренко Оксана Геннадіївна. З понеділка по п'ятницю з 10-00 до 13-00 год.

4. с.Мар'янівка вул.центральна. Відповідальна особа староста Мар'янівського старостинського округу. Відповідальна особа: староста Мар'янівського  старостинського округу Остапчук Наталія Сергіївна. З понеділка по п'ятницю з 10-00 до 13-00 год.

Голосування відбуватиметься за наявності паспорту громадянина України.

Бланк голосування за громадські проєкти для реалізації у 2023 році можна отримати безпосередньо у пунктах для голосування.

З проєктами, які отримали попередню позитивну оцінку і допущені до голосування, можна ознайомитись на сайті Війтівецької сільської ради урозділі громадський бюджет за посиланням   https://viitivtsi-gromada.gov.ua/gromadskij-bjudzhet-17-09-52-03-08-2022/