Староста сіл Качанівка, Семки, Торчин, Сулківка, Нова Сулківка

Прізвище, ім'я по-батькові: Стеценко Лариса Василівна

Число, місяць, рік і місце народження: 8 серпня  1974 року, місто Дніпродзержинськ Дніпропетровської областіі

Відомості про громадянство: Громадянка України

Відомості про освіту: У 1991 році закінчила Качанівську середню школу. В 2004 році закінчила Український заочний економічний інститут за фахом «Бухгалтерський облік».

Відомості про трудову діяльність: З лютого 1991 по жовтень1992 року працювала поваром 3-го розряду експедиції глибокого експлуатаційного буріння  Усінського управління  бурових робіт обєднання «Комінафта»

З листопада 1992 року по січень 1993 року працювала повар 3-го розряду Виробництва  підготовчих робіт Усінського управління бурових робіт.

З  квітня 2007 року по  листопад 2020 року працювала  діловодом загального відділу Війтівецької сільської ради.

Відомості про посаду, місце роботу: староста сіл Качанівка, Семки, Торчин, Сулківка, Нова Сулківка

Відомість про партійність: позапартійна

Відомості про склад сім'ї :

Заміжня:  Стеценко Михайло Йосипович, 1968 р.н.

Дочка – Левчин Юлія Михайлівна, 1993 р.н.

Дочка - Стеценко Аліна Михайлівна, 1995 р.н.;

Відомості про місце проживання: 22015, с.Качанівка, Хмільницького району, Вінницької області,  вул. Шевченка, 24

Відомості про контактний телефон: 0673475558

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата: Представницький мандат відсутній.

Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину,  злочину про виборчих прав громадян чи корупційного злочину: Судимість відсутня.