Служба за контрактом у Збройних Силах України

Фото без опису

Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує чоловіків віком від 18 років, придатних за станом здоров'я, на військову службу за контрактом.

Розмір грошового забезпечення у середньому складає від 10 600 до 12 500 грн.

Військовослужбовцям військової служби за контрактом виплачується одноразова грошова допомога після укладення першого контракту:

- особам рядового складу – 16 800 грн.,

- особам сержантського та старшинського складу – 17 700 грн.,

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного забезпечення від 10 200 грн. (щорічна).

Допомога для оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення – 10 200 грн. (щорічна)

У разі переїзду військовослужбовця на нове місце військової служби в інший населений пункт виплачується підйомна допомога у розмірі місячного грошового забезпечення (від 10 200 грн.) на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена його сім'ї, який переїхав з ним на новее місце військової служби;

За участь в ООС передбачена додаткова щомісячна доплата:

- на лінії зіткнення на глибину ротних опорних пунктів першого ешелону оборони, на території противника, в акваторії Азовського моря – 17 000 грн.

- в інших місцях дислокації у межах визначеного району проведення заходів забезпечення національної безпеки і оборони (ЗНБО) – 6 500 грн.

- додаткова винагорода військовослужбовцям, за створення безпечних умов виконання бойових завдань та збереження життя і здоров’я, –  від 5000 грн.

Виплата щорічної разової грошової допомоги учасникам бойових дій.

Усі військовослужбовці, які підписали контракт зі Збройними Силами України, забезпечуються житлом, залежно від потреб (казарма, казарма покращеного типу, гуртожиток, гуртожиток сімейного типу).

Військовослужбовцям, які винаймають житло, виплачується грошова компенсація за піднайм (найм) житлових приміщень.

За додатковою інформацією просимо звертатися до районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки та Вінницького ОТЦК та СП за адресою: м. Вінниця, вул. Д.Галицького,31, телефон для довідок: 098 557 56 52.

Зателефонувавши, ви отримаєте відповіді на всі запитання, що стосуються військової служби за контрактом. Вам допоможуть обрати посаду та військову частину, залежно від ваших вподобань, будуть супроводжувати та надавати консультації від моменту дзвінка чи візиту до комісаріату до підписання контракту та вибуття до навчального центру або частини.