РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ

Сільська рада

Рішення сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Жданівської  об’єднаної територіальної громади"

Рішення сільської ради "Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Жданівської об’єднаної територіальної громади"   -скасоване.

Рішення сільської ради  "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Жданівської  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік"

Рішення сільської ради "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Жданівської ОТГ"

Рішення сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Жданівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік"

Виконавчий комітет