Сільський голова

.

17 Квітня, 2024 р., 10:46
Народилась 06.02.1962 року в селі Війтівці (Жданівка), Хмільницького району, Вінницької області в сім’ї робітників. В 1979 році закінчила місцеву середню школу . Після закінчення школи працювала на Жданівському бурякорадгоспі на різних роботах, а пізніше – старшою піонервожатою і вчителем групи продовженого дня у Війтівецькій середній школі. Має вищу освіту. Закінчила Одеський педагогічний інститут ім.К.Д.Ушинського за спеціальністю            « Учитель початкових класів». З 1985 року працює в Війтівецькій сільській раді. З 1985 – 1994 р.р. працювала секретарем сільської ради. З серпня 1994 року по листопад 2016 року  працювала на посаді сільського голови. 25 жовтня  2020 року обрана  на посаду сільського голови Війтівецької сільської територіальної громади.