Чатбот

Війтівецькою громадою за підтримки Швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації України впроваджено новий інструмент для громад – муніципальний чатбот «СВОЇ».

За допомогою чатботу у Viber та Telegram жителі нашої громади можуть отримувати інформацію про муніципалітет, його діяльність, проєкти та прийняті рішення, адміністративні та інші послуги, інформацію про діяльність комунальних підприємств та надавачів комунальних послуг, відстежувати готовність замовлених послуг, з'єднуватися з відповідними сервісами, отримувати важливі новини, проголосувати в опитуваннях, підтримати проєкт громадського бюджету, записатися до електронної черги та багато іншого.

Можливості чатботу щоразу будуть розширюватись.

ТОМУ ЗАПРОШУЄМО!

Для початку користування з  чатботом переконайтесь, що на Вашому мобільному пристрої встановлено застосунки Viber або Telegram. За допомогою мобільного пристрою зчитайте відповідний QR-код

QR для Viber-бота                                             QR для Telegram-бота

або за посиланням Viber                                                      або за посиланням  Telegram