Дата: 20.12.2021 18:07

Війтівецька сільська рада Хмільницького району Вінницької області проводить громадське обговорення проєкту рішення сільської ради «Про включення об’єкта оренди комунальної власності Війтівецької сільської територіальної громади до переліку ІІ типу», а саме про передачу приміщення школи в с. Семки Війтівецької територіальної громади для потреб Хмільницького батальйону територіальної оборони...

Війтівецький сільський голова вносить на розгляд жителів села Семки проєкт рішення сільської ради «Про включення об’єкта оренди комунальної власності Війтівецької сільської територіальної громади до переліку ІІ типу».

Розпорядження сільського голови від 16.12.2021р. № /02-04 «Про проведення громадського обговорення проєкту рішення сільської ради «Про включення об’єкта оренди комунальної власності Війтівецької сільської територіальної громади до переліку ІІ типу» розміщено на офіційному вебсайті Війтівецької сільської ради: https:// viitivetska gromada.gov.ua/.

Громадське обговорення відбудеться  о 15.00 год.  28.12.2021 р. за адресою:  с. Семки Хмільницького району Вінницької області, вулиця Івана Франка, 11, приміщення школи.

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі с. Семки Качанівського старостинського округу можуть використати поштову адресу: 22050, вул.Зої Космодемянської, 8, с. Війтівці, Війтівецька сільська рада або електронну адресу: viitivetska_s.r@ukr.net.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення - 0969344149.

Відповідальна особа - начальник відділу освіти та соціально – гуманітарної роботи сільської ради Бялківський Андрій Сергійович.

Жителям с. Семки Качанівського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.