Конкурс на посаду директора Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Війтівецької сільської ради

Дата: 30.08.2022 16:07

Фото без описуВідповідно до наказу відділу освіти  та соціально-гуманітарної роботи Війтівецької сільської ради від 30 серпня 2022р.  № 01-01/30  «Про проведення конкурсу на посаду директора комунальної  установи «Інклюзивно-ресурсний центр»  Війтівецької сільської ради, що знаходиться за адресою: с.Війтівці, Хмільницький район, Вінницька область, Заводська 1, оголошується конкурс на  посаду директора   Комунальної  установи  "Інклюзивно-ресурсний центр"  Війтівецької  сільської  ради.

Строк   подання    документів  для  участі  в конкурсному  відборі   з  31 серпня  2022 року  по  31  вересня  2022 року.

Вимоги до претендентів на  посаду  директора   Комунальної  установи  "Інклюзивно-ресурсний центр"  Війтівецької  сільської  ради:

на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру призначається особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою,  має вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”,  “Дефектологія”) або “Психологія” (“Практична психологія”) та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Конкурс складається з таких етапів:

- прийняття рішення про оголошення конкурсу та затвердження складу

конкурсної комісії;

- оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору

- прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному

відборі;

- попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим

законодавством вимогам;

-допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

-ознайомлення кандидатів із установою, його трудовим колективом

- проведення конкурсного відбору ;

- визначення переможця конкурсного відбору;

- оприлюднення результатів конкурсу.

Для участі у конкурсі подають такі документи:

копію документа, що посвідчує  особу та підтверджує громадянство України;

заява про участь у конкурсі  з наданням згоди на обробку  персональних даних  відповідно до Закону України  «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/ або резюме ( за вибором учасника конкурсу)

копію трудової книжки;

копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

довідка про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього та періодичного психіатричного огляду;

документ що підтверджує проходження наркологічного огляду.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Умови оплати праці:

Відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.

Призначення керівника закладу освіти здійснюється начальником відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Війтівецької сільської ради за результатами конкурсного відбору, шляхом укладання контракту, строком на шість років.

Документи подаються до відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Війтівецької сільської ради   за адресою:   вул.Миру, буд.17, село Качанівка, Хмільницького району Вінницької області, 22015, провідному спеціалісту відділу освіти та соціально-гуманітарної роти Війтівецької сільської ради  Салюк А.В., тел.0987791196.