Святкування в Жданівській об’єднаній територіальній громаді

Дата: 23.08.2017 13:53

Фото без опису

23 серпня 2017 року в Жданівській  об’єднаній територіальній громаді відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Заходи розпочалися вишиванковою ходою центральною вулицею села. Незважаючи на примхи серпневої погоди під колоритні звуки українських музичних маршів до ходи долучилося чимало учасників.

Продовжилося святкування на площі біля приміщення сільської ради церемонією підняття Державного прапора України.  Право підняти Державний прапор було надано керівнику комунальної установи «Жданівська місцева пожежна частина» Усу Володимиру Григоровичу.

Продовженням свята стало урочисте відкриття Дошки пошани «Кращі люди громади» під мелодійне співоче виконання національних пісень. З вітальним словом до учасників заходу звернулася сільський голова Станіслава Ядвіжина, вона вручила цьогорічним номінантам відповідні свідоцтва, квіти та грошові винагороди.

Як і належить, громада об’єдналася у спільному виконанні Державного гімну України.