На Вінниччині епідемії кору немає

Дата: 22.01.2018 15:13

Картинки по запросу захворюваність на кір З початку року на території Вінницької області зареєстровано 13 випадків захворювання кором, в тому числі 7 випадків серед дітей. Госпіталізовано 9 осіб, із них 4 дитини. Фахівці зазначають, що епідемії немає, підйом захворюванності є прогнозованим, який стається кожні 5-7 років. Загалом, випадки захворювання реєструвались на 8-ми адміністративних територіях. Спалахів та летальних випадків не реєструвалось. Під час проведення додаткових заходів проти кору серед дітей 2008-2016 років народження, які раніше не були щеплені, підлягало щепленню 29199 дітей. Станом на 19 січня 2018 року в цілому по області було повністю вакциновано 20273 дитини, що складає 70%. Таким чином залишилось вакцинувати 8926 дітей віком до 10 років. Водночас проводиться робота по імунізації проти кору дітей старших вікових груп, які раніше не були щеплені.

vin.gov.ua