Увага ! Фінансова підтримка сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам

Дата: 13.06.2018 11:00

Управління агропромислового розвитку Хмільницької райдераждміністрації повідомляє, що в області розпочала роботу регіональна комісія з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам, яка розпочала прийом заявок та документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів молочарського та плодово-ягідного напрямів діяльності для придбання обладнання із зберігання та переробки сільськогосподарської продукції...

у розмірі 70 відсотків вартості придбаного обладнання без урахування сум податку на додану вартість, але не більше ніж 3000000 гривень на один сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.

Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи для отримання фінансової підтримки подають до регіональної комісії документи визначені постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 106, а саме:

• копію статуту сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу;
  • документи, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою для членів кооперативу;
  • довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів, - у паперовому вигляді або сформовану в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФС;
  • копію договору з постачальником обладнання;
  • копію документів, що підтверджують оплату податку на додану вартість та 30 відсотків вартості придбаного обладнання;
  • копію векселя, виписаного постачальнику обладнання;
  • копії підтвердних документів щодо одержання сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом обладнання.

Заявки та пакет документів приймаються починаючи з дати оприлюднення до 15 листопада цього року.

За додатковою інформацією звертатися у відділ розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації (телефон для довідок - 67-08-32).