Довгожителі – це жива історія нашого краю

Дата: 16.07.2018 10:41

Фото без описуДнями жителька села Качанівка Надія Петрівна Ткачук радо зустрічала гостей, які прийшли привітати її з 90-річним днем народження. До ювілярки завітали її рідні та сусіди, а ще прийшли – сільський голова Ядвіжина Станіслава Зігмундівна  та діловод сільської ради Біла Марія Іванівна. Квіти, подарунки, теплі вітання гостей і душевні слова в її адресу схвилювали іменинницю до сліз. Вона раділа гостям і дякувала за увагу та теплі слова привітань. Надія Петрівна із задоволенням розповідала про своє життя та поділися секретом довголіття, зазначивши що весь вік працювала на землі і робила людям лише добро. Саме завдяки цьому Бог і подарував їй щастя дожити до такого поважного віку, виростити двох дітей, виховати чоторьох онуків, мати щастя радіти народженню шести правнуків. Довгожителі – це жива історія нашого краю, тож вклоняємось Вашій життєвій мудрості та багатому досвіду. Сердечно вдячні Вам за Вашу невтомну працю та життєву стійкість.  Бажаємо міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя.