Увага ! Ускладнення погодніх умов

Дата: 26.11.2018 10:57

Фото без описуЗа інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології  26-27 листопада по Вінницькій області очікується складні погодні умови: мокрий сніг, місцями сильний сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. 27 листопада місцями пориви вітру 15-20 м/с. Існує висока ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій та подій на транспорті, об’єктах енергетики, зв’язку, в комунальному господарстві. У зв’язку з цим комісія з ТБ та НС Жданівської сільської ради звертається  до мешканців громади: власникам автомобільного транспорту по можливості утримуватись від поїздок;  вибирати швидкісний режим, який забезпечує своєчасне гальмування;  не залишати транспорт на узбіччі чи проїжджій частині дороги та під деревами;  обережно поводитись у зоні пролягання електромереж. У разі виявлення обриву дротів негайно повідомити СО "Хмільницькі електромережі" та сусідів; забезпечити охорону обірваного дроту до прибуття ремонтної бригади.