Перспективні заходи розвитку Жданівської ОТГ на період до 2021 року схвалено

Дата: 11.12.2018 15:29

Фото без опису Сьогодні, під головуванням сільського голови Станіслави Ядвіжиної в приміщенні сільської ради відбулися загальні збори мешканців громади з обговорення перспективних заходів розвитку Жданівської ОТГ на період до 2020 року. Участь у зборах взяли депутати сільської ради та члени її виконавчого комітету, працівники самоврядного органу та представники комунальних підприємств та установ, активні мешканці громади. Також на зборах були присутніми та виступили заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Микола Чикотун та заступник голови районної ради Анатолій Войцещук. За результатами розгляду інформації сільського голови перспективні заходи розвитку Жданівської ОТГ на період до 2021 року було одноголосно схвалено.