Мешканці регіону зможуть отримати ІD-картки у підрозділах УДМС України у Вінницькій області 30 – 31 березня

Дата: 26.03.2019 15:26

До уваги мешканців Вінницької області. У зв’язку з проведенням чергових виборів президента України, у всіх територіальних підрозділах УДМС України у Вінницькій області  30 та 31 березня з 09.00 до 18.00 чергуватимуть  працівники, які надають послугу з видачі паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та вклейки фото по досягненню 25-ти  або 45-ти років. Жителі Вінниччини, котрі раніше подали документи на оформлення паспорта громадянина України, можуть звертатися до територіальних підрозділів за місцем реєстрації проживання для своєчасного отримання паспортного документа.