На засіданні виконкому сільської ради

Дата: 24.04.2019 15:28

Фото без опису 24 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жданівської сільської ради на якому було розглянуто питання про роботу КНП "Жданівський ЦПМСД". Із інформацією виступив головний лікар Юрій Насиров. Під час розгляду вказаного питання членами викоконкому було звернуто увагу на необхідності активізації роботи в частині використання інформаційних можливостей офіційного сайту сільської ради на предмет донесення до населення відповідної інформації та її актуалізації. Також звернуто увагу на потребі в залученні пересувних пунктів консультування та медичного огляду для обстеження мешканців громади, а також підготовки та надання виконкому сільської ради конкретних пропозицій щодо подальшого використання приміщення ФАП в с. Дібрівка. Також відповідним рішенням виконкому створено Жданівську сільську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. змінено частину вулиці Зої Космодямянської в селі Дібрівка та впорядковано нумерацію житлових будинків та земельних ділянок, розглянуто та затверджено акти обстеження та видалення аварійних зелених насаджень в с. Ольгине та Війтівці, та розглянуто проекти рішень, що виносяться на розгляд чергової сесії сільської ради. За всіма пунктами порядку денного прийнято відповідні рішення.