Три проекти Жданівської ОТГ визнані переможцями ХVІІ обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад області у 2020 році

Дата: 01.06.2020 09:47

Рішенням Конкурсної ради ХVІІ обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад (протокол від 20.05.2020 року №2) визнано переможцями 188 проектів, серед яких три проекти, які подані Жданівською сільською радою. Зокрема, проект-переможець «Тепло та затишок для інклюзивної освіти» передбачає заміну вікон та дверей у приміщенні колишньої амбулаторії в с.Жданівка, де буде розміщено Інклюзивно-ресурсний центр громади.

В результаті реалізації проекту «Територія спорту» планується встановлення вуличних тренажерів на площі біля школи в с.Качанівка.

Придбання та встановлення камер відеоспостереження в населених пунктах громади планується під час реалізації проекту «У громаді безпечно».

Проекти мають бути реалізовані за спільного фінансування з Фонду конкурсу, бюджету громади та п артнера - ТОВ «Хмільницьке».