Оперативна інформація про стан проїзду дорогами області на 18 січня

Дата: 18.01.2018 16:06

Картинки по запросу безпека на дорогах в негоду До уваги водіїв ! Внаслідок погіршення погодних умов у південно-східних районах Вінницької області, з 00:00 години 18 січня, введено тимчасове обмеження руху для водіїв багатоосних транспортних засобів на:
- а/д М-12 "Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка" км 437 – 513 від м.Немирів до кордону з Черкаською областю; Також обмеження діє від м.Немирів в сторону Ямпільського, Бершадського, Чечельницького, Тульчинського районів...

- а/д Р-08 "Немирів - Ямпіль", км 0 - 118+500 (від Немирова до Ямполя);
- а/д Р-33 "Вінниця - Турбів - Гайсин - Балта - В. Михайлівка", (від м. Гайсин до кордону з Одеською областю);
- а/д Р-36 "Немирів - Могилів-Подільський", км 0 - 107+052 (від м. Немирів до м. Могилів-Подільський);
- а/д Р-54 "Краснопілка - Теплик - Бершадь - Саврань", км 0 - 107+500 (від а/д М-12 до кордону з Одеською областю);
- а/д Т-02-02 "Могилів-Подільський - Ямпіль - Бершадь - Умань" від м. Могилів - Подільський до кордону з Черкаською областю.

Про подальші зміни в русі буде повідомлено додатково

vin.gov.ua