У рідному селі наводити лад потрібно спільно і власноруч

Дата: 30.04.2021 10:22

Фото без описуЗ приходом теплої  погоди  територія  Війтівецької  громади неначе ожила.  Мешканці сіл активно долучилися до заклику сільського голови  провести прибирання своїх помешкань, дворів, вулиць, громадських територій. Куди не глянь усюди кипить робота. Як зазначає сільський голова Станіслава Ядвіжина - « люди поступово починають розуміти, що у рідному селі наводити лад потрібно спільно і власноруч, доклавши чимало праці, щоб цінувати надалі те, що маємо». Ось, наприклад, мешканці  Мар»янівки та Лісогірки, в черговий раз виявивши активність прибрали значну частину громадської території. Необхідну  допомогу у організації та проведенні цих робіт надав депутат Війтівецької сільської ради Віталій Пастернак, а колишній мешканець Мар»янівки, приватний підприємець Олександр Кубряк залучив допомогу із Хмільника та власноруч взяв участь у благоустрої рідного села» , - зазначила із словами подяки староста села Наталія Остапчук. Тож, спільними зусиллями проводиться гарна робота та наші села стають ошатними та привабливішими, а люди гуртуються для вирішення проблем громади.