Епідеміологічна ситуація на території Війтівецької громади залишається стабільною

Дата: 16.06.2021 11:56

Фото без опису14 червня комісія з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сільської ради під головуванням сільського голови Станіслави Ядвіжиної розглянула питання подальших  дій в умовах  «зеленого рівня»  епідемічної небезпеки, встановленого на Вінниччині. Було заслухано інформації керівників відділу освіти та соціально –гуманітарної роботи Андрія Бялківського та Центру первинної медико – санітарної допомоги Юрія Насирова. Враховуючи покращення епідемічної ситуації на території Війтівецької громади комісією було надано рекомендації відповідним структурним підрозділам сільської ради та комунальним установам відновити проведення масових ( культурних, спортивних, розважальних, наукових, освітніх, професійних тематичних) заходів за участю більше однієї  особи на 4 кв. метри площі будівлі або території, якщо захід проводиться на відкритому повітрі або наповненістю закладів понад дві третини місць, з дотриманням усіх санітарних норм та протиепідемічних заходів, в тому числі: забезпечення скринінгу температури у працівників та відвідувачів закладів, додаткового провітрювання та дезінфекції приміщень в установлені санітарні години з 15 червня 2021 року. Проведення санітарно – освітньої роботи серед населення з питань профілактики гострої респіраторної хвороби, причиненої  коронавірусом COVID-19 та доведення до населення відповідних пам’яток та інформаційних матеріалів буде продовжено і надалі. У разі погіршення епідемічної ситуації сільська рада змушена буде оперативно реагувати.