Громадські ініціативи у життя та розвиток громади

Дата: 26.10.2021 16:42

Фото без описуВійтівецька сільська рада оголошує про початок Першого етапу конкурсу проєктів (ідей) під назвою «Комфортні громади», ініціатором проведення якого є Вінницька обласна рада. Завданням конкурсу є активізація участі територіальних громад у вирішенні своїх соціальних та економічних проблем. Напрямками проектів, які можуть бути поданні на конкурс  є:..

-«Безпечна та комфортна громада» - впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту жителів громади;

- «Здоров’я жителів громади» - здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я (первинного рівня) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у громаді;

- «Сучасна громада» - розвиток культурної, спортивної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку, інше;

- «Спроможна громада» - економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.

Подавати проєкти можуть фізичні особи віком від 18 років, які є громадянами України та проживають та/або зареєстровані у Війтівецькій територіальній громаді.

Проєкт подається за вказаною нижче формою.

Проєкт попередньо має отримати підтримку не менше 25 осіб – громадян віком від 18 років які є громадянами України та проживають та/або зареєстровані у Війтівецькій територіальній громаді і підтримують проєкт шляхом підпису у додатку до Форма проєкту Конкурсу «Комфортні громади».

Прийом проєктів проводиться до 15 листопада 2021 року відділом комунальної власності, житлово-комунального господарства та архітектури Війтівецької сільської ради за адресою: вул.Зої Космодем’янської, 8 с.Війтівці.

Отримані проєкти перевіряються спеціально створеною відбірковою комісією на  предмет відповідності вимогам Конкурсу та розміщуються на офіційному сайті сільської ради, інформаційних дошках з інформацією про проведення подальшого голосування. Голосування за проєкти відбуватиметься з 25 листопада по 5 грудня 2021 року.

Форма проєкту Конкурсу «Комфортні громади»

1. Назва проєкту (не більше 10 слів)

2.Напрямок проєкту:

«Здоров’я жителів громади» - здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я (первинного рівня ) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у громаді;

3. Проєкт буде реалізовано на території населеного пункту (впишіть назву населених пунктів)

та адресу проєкту

4. Короткий опис проєкту (не більше 50 слів)

5. Опис проєкту (основна мета проєкту; проблема, на вирішення якої він спрямований; запропоновані рішення; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя жителів громади. Описати план робіт, послуг, необхідних для виконання).

6. Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проєкту.

Додаток до

Форми проєкту Конкурсу «Комфортні громади»

ПЕРЕЛІК ОСІБ, ЯКІ ПІДТРИМАЛИ ПРОЄКТ

(мінімум 25 осіб)