Триває обговорення проектів програми соціально – економічного розвитку та бюджету громади на 2022 рік

Дата: 21.12.2021 15:59

Фото без описуПрофільні депутатські комісії Війтівецької сільської ради розглянули та обговорили 21 грудня проєкти програми соціально – економічного розвитку та бюджету Війтівецької громади на 2022 рік. Із інформаціями щодо вказаних питань виступили заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Любов Гамак та начальник фінансового відділу сільської ради Інна Бонсевич. Чергова сесія сільської ради на якій буде розглянуто ці та інші важливі питання життєдіяльності територіальної  громади буде проведена 23 грудня. Варто зауважити, що майданчиком для обговорення важливих сесійних питань став місцевий Центр активності громадян.