Питання утримання захисних укриттів у школах - на контролі сільської ради

Дата: 11.07.2022 17:37

Фото без описуВ громаді триває підготовка до нового навчального року. Враховуючи ситуацію, яка склалася в державі з військовою агресією росії та усвідомлюючи  необхідність належної підготовки закладів освіти громади в частині функціонування захисних споруд, розпорядженням сільського голови створено комісію з  обстеження наявних будівель та приміщень закладів освіти призначених для укриття в них працівників та учнів. Відповідальні  працівники сільської ради,  Державної служби  надзвичайних ситуацій та Держпродспоживслужби  до кінця липня  мають провести обстеження вказаних будівель. Результати роботи комісії будуть враховані при прийнятті окремих управлінських рішень щодо початку та проведення нового навчального року.