На Вінниччині введено режим тотальної економії електроенергії

Дата: 12.10.2022 09:42

Фото без описуЗа інформацією Вінницької обласної військової адміністрації після повітряних ударів рашистів по об’єктам енергоінфраструктури області 11 жовтня, є серйозні руйнування. 242 населених пунктів залишились без світла. Очільник ОВА Сергій Борзов закликав мешканців Вінниччини поставитись до ситуації із розуміннями, адже це вимушені тимчасові обмеження. За словами очільника області, економія потрібна, щоб могли працювали лікарні, соціальні заклади. Інакше «Вінницяобленерго» буде вимушено ввести графіки аварійних відключень. Наразі всі служби працюють над відновленням  енергопостачання на Вінниччині. Тож, Війтівецька сільська рада, у свою чергу, звертається до мешканців громади з проханням дослухатись до рекомендацій щодо економії електроенергії та допомогти уникнути віялових відключень. Ми вистоїмо! Слава Україні!