Як не "розсипатись" під час війни

Дата: 17.03.2024 09:48

Фото без опису15 березня у Центрі активності громадян Війтівецької громади відбувся тренінг для дружин військовослужбовців на тему: "Як не "розсипатись" під час війни. Тренінг провели фахівці Центру надання соціальних послуг Галина Власюк та Юлія Гендега. Іноді ми самі не усвідомлюємо наскільки важлива психологічна підтримка, як військовим так і їх рідним, які увесь час живуть у страху за їхнє життя. Адже моральне виснаження відчувають як Захисники так і їх близькі, тому важливо віднайти власні життєві ресурси, які допоможуть вистояти, ставши підтримкою для наших Героїв. Під час тренінгу учасниці дійшли висновку , що такі зустрічі потрібні, особливо у колі тих, хто тебе розуміє.