Вінниччина отримала перший транш субвенції з державного бюджету на виплату монетизованих субсидій

Дата: 06.11.2017 09:11

Картинки по запросу ce,cbls] На виконання дорученням Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана від 11.10.2017 року (протокол № 59) щодо забезпечення виплати громадянам частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення до обласного бюджету. 3 листопада поточного року надійшов перший транш субвенції з державного бюджету в розмірі 45,9 млн. грн..

Дані кошти спрямовуються для забезпечення виплати частини невикористаної субсидії на оплату оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, тобто на виплату монетизованих субсидій.

Наразі кошти в повному обсязі перераховані до місцевих бюджетів для подальшого спрямування одержувачам субсидій.

vin.gov.ua

?