З понеділка, 5 березня, усі заклади освіти Вінниччини працюють у звичайному режимі

Дата: 05.03.2018 09:26

Картинки по запросу увага    Проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити, тому в понеділок, 5 березня, усі заклади освіти області – дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші – працюють у звичайному режимі...

Відповідне рішення прийняв Кризовий комітет Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 3 березня 2018 року.
Також відповіднерішення прийнято на  позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 3 березня 2018 року щодо відновлення навчання у всіх навчальних закладах області в тому числі і вищих з 5 березня 2018 року призупиненого у зв’язку з необхідністю економії газу.

Беручи до уваги рішення Кризового комітету та обласної комісії з питань ТЕБ та НС, відповідний наказ прийняв Департамент освіти і науки ОДА (наказ №108 від 03.03.2018р.)
Виняток можуть становити ті заклади, які не працюють з причин, що не стосуються газопостачання. Наприклад, такою причиною може бути карантин або інші обставини.

vin.gov.ua